בית ספר אפק ראש העין

פתיחת תפריט ניידים

פעילויות תשע"ו

ביקור חברי קבוצת מועצת תלמידים וקשרי קהילה בבסיס חצור

ביום שני, 30.5.2016 יצאו קבוצות מנהיגות של חברת הילדים, נאמני קשרי קהילה ומועצת תלמידים, מבית ספר "אפק"- בי"ס ניסויי לקיימות, לסיור ביחידות צ.ה.ל. במהלך הסיור ביקרו הילדים בבסיס חצור והתרשמו מיחידת הכלבנים ומדרכי האימון של הכלבים. בהמשך סיירו בבסיס תל- נוף שם נפגשו עם נציגי הטייסת והכירו חלק מכלי הטיס של צה"ל. אנו מודים לשמוליק, יו"ר הוועד למען החייל על הסיור המלמד והמעניין, על היחס האדיב שלך ושל המתנדבים שהתלוו עימך לטיול.
קראו עוד

פורים - שוק קח - תן

שוק קח תן- מועצת תלמידים 2016 לקראת פורים, נציגי מועצת תלמידים ב"אפק-בי"ס ניסויי לקימות" תכננו פעילות "שוק קח- תן" למען תלמידי בית הספר. השוק מהווה אפשרות החלפה של תחפושות ואביזרים לפורים ומצמצם את עליות חג פורים. תלמידי בית הספר הוזמנו להביא תחפושות ואביזרים.
 
בשוק "קח-תן" שהתקיים ביום שישי, כל תלמיד שהביא תחפושת קיבל כרטיס שבאמצעותו השתתף בשוק. התלמידים הסתובבו בשוק, התרשמו, מדדו ובחרו לעצמם תחפושת מעניינת שמצאה חן בעיניהם. היו גם תלמידים שבחרו לבני משפחתם תחפושת חלופית ומתאימה או כאלו שנידבו את התחפושת לקהל יעד הזקוק לכך. פעילות מסוג זה מיישמת את ערכי הקיימות ומעודדת את הקהילה לערכי הנתינה, והתרומה למען האחר ולא רק על מנת לקבל. כמו כן הפעילות מקטינה את הצריכה ובזבוז משאבים.