פעילות תשס"ז

מועצת תלמידים בבקור בצה"ל

ביום שני ה- 26.2.07 בקרו תלמידי מועצת תלמידים מבית-ספר "אפק" ביחד עם נציגי מועצת תלמידים מבתי-ספר נוספים בראש העין בבסיסי צה"ל .
קראו עוד

הפסקה פעילה תשס"ז

בשנת הלימודים תשס"ז אחראים על ההפסקות הפעילות שכבת כיתות ו'.
 
כיתה ו'- 1 פתחה את סבב ההפסקות הפעילות בימי שלישי בהפסקת עשר. התחנות ממוקמות בחצר בית-הספר ובהן מגוון פעילויות: חידון טריויה, חיפוש אחר האוצר בתוך קרטונים המלאים בנייר גרוס, יצירה עם בקבוקי שתיה גדולים, ופעילויות ספורט - מסלול מכשולים, לימבו, קליעה למטרה, כדורסל, הפלת פחיות ובעיטות לשער.
קראו עוד

יום המשפחה ב"אפק"

ביום שישי ה- 16.2.07 נערך בבית-הספר יום המשפחה. ההורים הוזמנו בשעה 9:30 ולרשותם העמידו חברי מועצת התלמידים את "קפאפק" - קפיטריה בסגנון "אפק".
 
בסיוע תלמידי ו'3 אורגנו שולחנות ומקומות ישיבה. תלמידות מהמועצה שימשו כ"מלצריות" ושרתו את ההורים. בקפיטריה מכרו תלמידי המועצה: שתיה חמה, טרופיות, עוגות, כדורי שוקולד גלידות ועוד...
 
האוירה הייתה נעימה ומזג האויר נפלא. בתום ההפסקה נהנו ההורים והתלמידים מפעילות של שירה בציבור ומשחק כדורסל.

פינה מתוקה

גם השנה מפעילה מועצת תלמידים פינה מתוקה מדי שבועיים לערך.
הפינה מופעלת בימי שישי ונמכרים בה דברי מזון ומתיקה כגון: בייגל'ה, בורקסים, קרואסונים, ארטיקים , טרופיות ועוד....
קראו עוד

למען ילדי איזי שפירא

קהילת "אפק" למען ילדי בית "איזי שפירא
בית איזי שפירא הוא ארגון קהילתי ללא כוונות רווח (מלכ"ר), המספק מגוון שירותים לילדים עם נכויות התפתחותיות ולבני משפחותיהם. 
קראו עוד

לב העם עם חייליו

תלמידי בית-ספר "אפק" השתתפו במבצע אסוף תרומות לחיילי צה"ל
מועצת התלמידים של "אפק", בי"ס אקולוגי ניסויי, החליטה להיענות לבקשתו המיוחדת של מר ראובן בשארי, מתנדב מהאגודה למען החייל בעירנו ראש-העין, להשתתף במבצע "לב העם עם חייליו".
 
תלמידי המועצה עודדו את תלמידי כל הכיתות בבית-הספר להירתם ולתרום למען חיילי מדינת ישראל. התלמידים התבקשו לתרום על פי יכולתם.
במסגרת המבצע שנמשך כשבועיים אספו חברי מועצת התלמידים 877 שקלים אשר הועברו לידי מר ראובן בשארי, מארגן המבצע בראש-העין.
בית-הספר זכה לתעודת הוקרה על תרומתו ותלמידיו חוו תחושת שותפות ותרומה למען הקהילה, אחד הערכים המרכזיים בהם מאמין בית-הספר.
חזרה למעלה