פעילויות תשע"ד

מוכרים בייגלה בהפסקה

אוכלים בייגלה טעים חברי מועצת קשרי קהילה החליטו השנה לגוון בהפסקה של "משהו טעים וטוב" באכילת בייגלה משובח בטעמו. ביום שישי ה-27.12.2013, שהיה יום נפלא עם שמש חורפית ונעימה נהנו התלמידים מאכילת הבייגלה הטרי והחם.
 
תודה רבה לכל התלמידים הנפלאים על שיתוף הפעולה. תודה רבה לכל הורים המקסימים שהתנדבו: דוד צורי, איילה ינאי, זיו טורבן, עדנה אנטר,אילנית טוינה, רונית שקרצי לעזור במכירה ובמיוחד לאילנית פורת ויאיר יושב הראש של ועד ההורים, שניצחו על המלאכה. שמחנו לחדש ולהנעים לכם את ההפסקה.
 
חברי נאמני קהילה
קראו עוד

חלוקת תפוח בדבש בראש השנה

בראש השנה טובלים תפוח בדבש "באפק" נאמני קהילה בעזרתם האדיבה של הורים חילקו תפוח בדבש, ביום רביעי ה- 3.9.2013 , לפני היציאה לחופשת ראש השנה. בבית ספרנו מסורת היא לקיים את המנהג של אכילת תפוח בדבש כדי שהשנה הבאה עלינו לטובה תהיה שנה טובה ומתוקה לכל התלמידים ומשפחותיהם היקרות. בהפסקה נהנו מאד כל תלמידי ביה"ס מטבילת תפוח בדבש המתוק...
 
בתפילה שתהיה זו אכן שנה נפלאה, טובה ומתוקה. רוב תודות וישר כח להורים המקסימים על שיתוף הפעולה והעזרה בהכנת התפוחים. חברי נאמני קהילה והרכזת אביטל.
קראו עוד

קמחא דה פסחא

מבצע "קמחא דה פסחא" תשע"ד ב"אפק", בית ספר ניסויי לקיימות, פועלים לחיזוק הקשרים עם מגוון של קהילות ולנתינה רבה ככל האפשר. לקראת חג הפסח תלמידי בית הספר בעידודם של נאמני קהילה נרתמו לקיום מצוות "קמחא דה פסחא". התלמידים תרמו מוצרי מזון בסיסים, כשרים לפסח למשפחות בעיר.
 
המוצרים כללו: בקבוקי שמן, סוכר, קמח מצה, שוקולד למריחה, שימורים של חמוצים, תירס, טונה וזיתים, תה וקפה. ביום שישי ה- 4.4.2014 הגיע עמרי לוי, בוגר בית הספר, מתנדב בעמותת ק.ס.ם (קרן סיוע למשפחות בעיר) לאסוף את המצרכים הרבים והביע התפעלות רבה והוקרת תודה על המבצע החשוב והמקיים עבור המשפחות בעירנו. מדברי עומרי:
 
"בית ספר "אפק" תרם תרומה משמעותית ועל כך עמותת ק.ס.מ מודה לכם!" חברי נאמני קהילה מודים מכל הלב לכל התלמידים היקרים שבזמן קצר השתתפו במבצע זה ומאחלת חג שמח לכל המשפחות וכן לכל התלמידים ומשפחותיהם.
קראו עוד

מ"אפק" , בית ספר של קיץ, באהבה לחיילינו בגבול עזה

באפק, בית ספר ניסויי לקיימות בראש העין נרתמו התלמידים לפעול למען חיילי צה"ל הלוחמים בעזה, לשמח את ליבם ולהוקיר את תרומתם למען הגנת המדינה.
קראו עוד
חזרה למעלה