נאמני ספרייה

הקראת סיפורים לתלמידי כיתות א' תשע"ב

פעילות נאמני ספרייה תשע"ב ליהיא אשואל ומאיה עודני מכיתה ו'2, קיימו הפסקת סיפור לתלמידי כיתות א'. הבנות קראו לתלמידים הצעירים את הסיפור "דירה להשכיר" ולאחר מכן שיחקו עימם במשחק חידון בעקבות הסיפור. בסיום הפעילות חילקו הבנות מדליות שהכינו מראש, לכל התלמידים שהשתתפו בפעילות. הפעילות הייתה מעניינת והתלמידים שיתפו פעולה ונהנו מאוד.
קראו עוד

שעת סיפור תשע"ג

שעת סיפור השנה אנחנו, נאמנות הספרייה, מקיימות פעילויות "שעת סיפור" בהפסקות לתלמידי כיתות א'- ב'. פעילות ראשונה – התקיימה סביב הספר "כיפה אדומה", הנחו את הפעילות יובל ד. ויובל ז. מכיתה ד'1 שקראו והציגו לתלמידים את הסיפור. פעילות שנייה - התלמידות הדר י. ויובל ד. מכתה ד'1 הקריאו את הסיפור "כובע קסמים" ובסיומו הכינו חידון ומשחקים. פעילות שלישי - לקראת חג פורים, בחרו התלמידות נטע א. וטל א. מכתה ב'1, יובל ז, יובל ד. והדר י. מכתה ד'1, להציג את הספר "הביצה שהתחפשה". אנחנו נהנות מתהליך הבחירה של הספר, מהקריאה וההתכוננות לפעילות ושמחות לראות את התלמידים הצעירים מגיעים לפעילות בשמחה ומאזינים לנו.
קראו עוד

פעילות נאמני ספרייה אפריל תשע"ד

נאמני הספרייה - טל ויהב מכיתה ג'2 וליאל מכתה ג'1, הזמינו את תלמידי כיתות א' בהפסקה לפעילות הכנת סימניות.
קראו עוד

פעילות פברואר תשע"ד

פעילויות נאמני ספרייה – תשע"ד השנה נאמני הספרייה, מקיימים פעילויות וחידונים סביב ספרים בהפסקות לתלמידי כיתות א'- ב'. פעילות ראשונה הייתה חידון "מי אני ומאיזה ספר". נאמני הספרייה כתבו את החידות והציעו הצעות לקיום הפעילות. התלמידים יהב וטל מכיתה ג' – הקריאו כל אחד בתורו שאלה. התלמידות אופיר ואגם מכיתה ג' – בחרו את התלמידים שידעו את התשובה וציינו את שמם על הלוח. התלמידים ליאל מכיתה ג', טל מכיתה ד' ורננה מכיתה ה' חילקו מדליות בסיום הפעילות, לכל מי שהגיע והשתתף בפעילות. המדליות הוכנו ע"י תלמידי קבוצת נאמני הספרייה מפתקי ההצבעות של שנים קודמות בשימוש חוזר. נאמני הספרייה סיפרו שנהנו מתהליך הכנת הפעילות ושמחו לראות את התלמידים מגיעים ומשתתפים בשמחה.
קראו עוד
חזרה למעלה