הסיור ביחידות צה"ל

בתאריך ה-23.2.2010 יצאנו לסיור בבסיסי צה"ל במטרה לחלק את משלוחי המנות שנאספו ע"י כל תלמידי בית- הספר לטובת החיילים. בתחילת הסיור ביקרנו בבסיס חיל הים באשדוד, שם קיבל את פנינו מפקד הבסיס שהסביר על החיים בבסיס. בקרבת הים צפינו בציוד ומכשור טכנולוגי מתקדם בתחום המיכשור הימי.
החיילים הלוחמים התרגשו מאד לפגוש אותנו בבסיסם, הברק בעיניהם והחיוך הרחב של החיילים גרם לנו להתרגשות רבה. התרגשות זו גברה כאשר נתנו להם את משלוחי המנות. החיילים כבדו אותנו באוזני המן והיה נחמד לבלות איתם.
בהמשך הנסיעה דרומה הגענו לבסיס ביסל"ח 314 בבסיס חיל האויר, שם קיבל את פנינו מפקד הבסיס שהסביר על הבסיס, הסגל וסדר היום של החיילים. המעניין בדבריו היה שהוא אמר שהבסיס הזה היה ממוקם בעבר באיזור ראש-העין בגבעות של מגדל צדק והם עברו לאיזור הדרום כדי שראש העין תוכל לגדול ולהתפתח ולבנות אזורי מגורים חדשים. חשוב לחיילי ומפקדי בסיס זה להמשיך והיות בקשר עם תושבי ראש העין. מפקד הבסיס העניק לביה"ס תעודת הוקרה ואנחנו המשכנו לצפות בתערוכת נשקים, אכלנו צהרים, והמשכנו לביקור במוזיאון חיל האוויר שם התרשמנו ממגוון כלי טייס והמכשור המיוחד.
היה סיור מרגש ומהנה במיוחד. אנו מודים למורה גולדי לב וליהודה משה היקרים על הליווי המסור ולמר ראובן בשארי מהועד למען החייל שאירגן את הסיור המעניין.