בית ספר אפק ראש העין

פתיחת תפריט ניידים

טיול מוסיקלי בשביל הפריחה תשע"ד

טיול מוסיקלי בשביל הפריחה לקראת ט"ו בשבט, חג הטבע והסביבה, משתתפים תושבי ראש העין בטיול המוסיקלי בשביל הפריחה ביער הקהילתי ראש העין.
 
כבכל שנה, כך גם השנה, נטלו תלמידי בית הספר לקיימות "אפק" חלק משמעותי בהדרכה ובפעילויות שונות ומגוונות להנאת המטיילים. ביום שישי, ט"ז שבט 17.1.14, במזג אויר אביבי המתינו המדריכים, תלמידי כיתות ה', ו' למטיילים הרבים לאורך השביל. הם הדריכו את המטיילים בנושאים רבים ומגוונים: צמחי העונה, עצים הגדלים במקום, סלע נרי הנמצא ביער, הדרבן, האתר הארכיאולוגי "חרבת א-דוויר" ועוד.
 
התלמידים סיפקו מידע בשפה רהוטה וברורה, הציגו אגדות מקסימות ביצירתיות ובכישרון רב, ניגנו ושרו שירים הקשורים לצמחים. חלק מן המדריכים הפעילו את המטיילים במשחקי רצפה ובינגו שעסקו בקיימות ובמגוון המינים. כל המדריכים התכוננו ליום זה במסירות רבה, זמן רב מראש.
 
התלמידים, בהדרכת המורים גולדי לב, איריס בוצר, אילנה לוי למדו היטב את המידע הרב והתכוננו להצגות ולמשחקים. כמסורת בית הספר גם נגני תזמורת החליליות של בית הספר בניצוחה של המורה דבורה הירש הגיעו ליער והנעימו את זמנם של המטיילים בשירי ט"ו בשבט וביצירות מוזיקליות מחיי הטבע.
 
 
<< 10...18 >>
חזרה למעלה