טקס בנושא סביבה מאי 2014

ביום שישי 23/6 נערך טקס באנגלית בנושא "Save our planet". במהלך שיעורי האנגלית בחודשיים האחרונים שכבת כיתות ד-ו למדו על קיימות והציעו הצעות לטובת כדור הארץ.
 
תלמידי שכבת ד למדו את השיר It's up to me and you" שפורסם באתר הקונסוליה הבריטית. הם הכירו עשרה דרכים שיכולים לסייע לסביבה. במהלך השיעורים יצרו זוגות של תלמידים שלטים שהציגו את הרעיונות והוסיפו להם איורים מגוונים ומיוחדים. בטקס כל תלמידי כיתות ד שרו את השיר והציגו את יצירותיהם לתלמידי כיתות ה'-ו'.
 
תלמידי שכבת ה למדו על עולם האקולוגיה ומה ניתן לעשות כדי שיהיה לנו נעים בסביבה בה אנו חיים. תלמידי כיתה ה' עבדו בקבוצות והכינו סיסמאות תלת מימדיות שקראו לכל הסובבים לקחת חלק ולתרום לעולם ירוק יותר.
 
בנוסף חיברנ התלמידים סקר שבחן את רמת התרומה שלהם לסביבה ירוקה. הסקר הועלה בעזרתה של המורה למחשבים, תמר, לרשת הבית ספרית ולשמחתנו תלמידי אפק, בית ספר ניסויי לקיימות קיבלו אחוז גבוהה של התנהגות ירוקה וידידותית לסביבה.
 
תלמידי כיתות ו' למדו על המצאות ששינו את העולם. התלמידים עבדו בקבוצות וחיפשו באינטרנט המצאות ירוקות ששינו את העולם ומונעות זיהום אויר, מים ועוד.
 
לצד העבודות המרשימות בנו התלמידים דגמים שהמחישו את הנושא אותו חקרו והמייצגים היו מדהימים. כל יצירות התלמידים הוצגו בתערוכה וגרמו לשמחה והתפעלות. גדולה.
1...0