בית ספר אפק ראש העין

פתיחת תפריט ניידים

מופע נורית הירש, אפריל 2011

במסגרת לימודי המוסיקה בבית ספרנו הוקדשה בשנת הלימודים התשע"א תוכנית ייחודית "שרים נורית הירש". התכנית כללה מבחר מגוון של שירים שהלחינה הגב' נורית הירש אותם למדו כל תלמידי בית הספר.
 
התלמידים קראו את השירים, הסבירו מילים לא מובנות, שוחחו על התקופות המתוארות בשיר, ולמדו אודות היוצרים ובמרכזם אודות הלחינה נורית הירש. במהלך השנה התקקימו 3 מפגשי שירה בסדרה של "שרים ......" וכמו שנאמר השנה שרים נורית הירש.
 
המפגש הראשון התמקד בשירים אותם הלחינה נורית הירש לטקסטים הלקוחים מן המקורות והקשורים לירושלים. המפגש השני התמקד בשירים הקשורים במורשת ישראל, שירי ציונות ואהבת הארץ. המפגש השלישי התקיים ביום המשפחה ובו שרו התלמידים וההורים מחרוזת של שירים שהלחינה נורית הירש.
 
המפגש הרביעי היה גולת הכותרת של התכנית התקיים ב- 5.4.2011 ובו התארחה נורית הירש, שליוותה את התלמידים בנגינתה ושרה את שיריה ביחד עימם. כחלק מתהליך הלמידה הכינה כל שכבת גיל שיר שאותו שרה במפגש החגיגי. השירים הושרו בצוותא ולווו בהתלהבות רבה מצד התלמידים. המפגש היה מרגש, מהנה והתלמידים רצו להמשיך ולשיר "כי את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק".
 
המפגש היה מיוחד והגב' נורית הירש חלקה מחמאות רבות לתלמידים ולמורים. היא ביקרה בכיתת המוסיקה והתפעלה מיכולתם ומהישגיהם של התלמידים.
1...0
חזרה למעלה