ביקור מנכ"ל רמת הנדיב

מנכ"ל רמת הנדיב מבקר באפק ביום שני, 30.1.17, ביקר באפק, בית ספר ניסויי לקיימות, מר הוגו יאן טרגו, מנכ"ל רמת הנדיב.
 
רמת הנדיב היא פנינה של טבע המוקדשת להנצחת זכרו של הברון בנימין, אדמונד, דה רוטשילד. בחזון רמת הנדיב מודגשת דרך חיים של ניהול משאבי טבע וערכי תרבות תוך הקפדה על יחסי גומלין מקיימים בין אדם, טבע וסביבה, וכמקור להנחלת רעיונות אלה לקהלים רחבים.
 
החזון המשותף של בית הספר ורמת הנדיב היה הגורם המניע לפגישה שיזם מנכ"ל עיריית ראש העין, מר שלמה שילה. התלמידים ערכו למבקרים סיור במוקדים השונים במבנה ביה"ס ובחצר הקיימות והדגימו מערכת יחסים בת ־ קיימא בין האדם לסביבה. התלמידים סיפרו על היוזמות שהם שותפים להן, על מוקדי העניין שהם בונים, מתחזקים בבית הספר ועל הידע אותו הם מפיצים למגוון של קהילות.
 
התלמידים סיפרו על השתתפותם ביום העיון ברמת רחל ואמרו: "למדתי שלא כל האנשים בעולם חיים כמוני, שלא לכולם יש הכל", תלמידה אחרת הוסיפה "למדתי שצריך להיות לנו אכפת מאחרים, שצריך לדעת לתת". הביקור הסתיים במפגש עם חברי תזמורת החליליות ומקהלת בית הספר אשר בחרו לשיר את הציווי האלוקי העתיק לאדם הראשון, שצריך להמשיך ולהדהד באוזנינו כדרך חיים: "ראה מעשי כמה נאים ומשובחין הן וכל מה שבראתי בשבילך בראתי, תן דעתך שלא תקלקל ותחריב את עולמי, שאם קלקלת אין מי שיתקן אחריך, קהלת רבה, פרשה ז. קהילת אפק לוקחת אחריות על מעשיה.
1...9 >>
חזרה למעלה