כנס הרכבי נגינה

כנס עירוני - הרכבי נגינה ביום שישי, א' סיון תשע"ז, 26.5.2017 התקיים הכנס השנתי העירוני של הרכבי הנגינה הפועלים במערכת החינוך העירונית, באולם הספורט של לב אפק בנוה אפק. כנס זה היווה שיא של הפעילות המוזיקלית הענפה והמגוונת המתקיימת במערכת החינוך בעיר על שלביה וגווניה .
 
הכנס היה מרגש וחוויתי, מקצועי וחינוכי, מקדם ומעצים, מאחד ומייחד, מקדם ומגבש ובעיקר גרם לנוכחים חוויה חינוכית - מוזיקלית מופלאה ומיוחדת. תזמורת החליליות של בית ספרנו נגנה שתי יצירות : היצירה הראשונה מהמוסיקה הקלאסית - קטע מתוך "אגם הברבורים" מאת פיוטר איליץ צ'ייקובסקי .
 
היצירה השנייה - "זמר" שיר ישראלי - מילים: אברהם שלונסקי לחן: מרק לברי בעיבוד לשני קולות, ביצענו את השיר בחליליות אלט וסופרן. הכנס היה מקצועי וניכרה עשייה חינוכית - מוזיקלית גדולה המתרחשת בעיר. לכנס שותפים משרד החינוך, תכנית קרב, הקונסרבטוריון העירוני, אגף החינוך והרשות המקומית .
 
מגוון כלי הנגינה והצלילים היה מרהיב. כינורות וצ'לים, חליליות, מנדולינות, מנדולות, כלי נשיפה למיניהם וכלי הקשה - קשת רחבה של כלים והרכבים שניגנו מוזיקה נפלאה ומרגשת.
 
היצירות שנוגנו הביעו את מיטב המוזיקה והסגנונות. שירי ארץ ישראל היפה , מוזיקה קלאסית ומוזיקת ג'אז. "את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק..."
1...9 >>