כנס מקהלות תשס"ט

ביום חמישי 19/3/09, התקיים כנס מקהלות עירוני בראש העין. בטקס לקחו חלק שמונה מקהלות מבתי הספר שבעיר.
 
הכנס התקיים בנוכחות ראש העיר, מר משה סיני, מנכ"לית העירייה, מנהל אגף החינוך, מפקחת בתי הספר והמפקחת על הוראת המוסיקה. המפקחת על הוראת המוסיקה ברכה את התלמידים ואמרה: "כינוסי מקהלות היא מסורת רבת שנים שתחילתה עוד מתקופת התנ"ך - שירת הלוויים בית המקדש.
 
השירה נחשבת לדרך טבעית ביותר לקידום כישורים חברתיים אשר מעודדים את הכבוד לאחר , התחשבות בקבוצה, יחד עם תחושת לכידות וגאווה. ולראש העין יש בהחלט במה להתגאות. כמעט בכל בית ספר בעיר ישנה מקהלה שבאה לידי ביטוי בכותלי בית הספר בטכסים ואירועים וכן היום בהתכנסות הייחודית לעיר.
 
מקהלת בית הספר מבטאת בין השאר את המצוינות הווקאלית של התלמיד כיחיד וכקבוצה. כנס זה הינו "יום שיא" בעשייתכם המוסיקלית אני מאחלת לכולכם ששירתכם תהיה נעימה ותרבותית, אסתטית ומכובדת ובעיקר מלאת מוסיקאליות".
 
מקהלת "אפק", בית ספר אקולוגי ניסוי, מונה 49 תלמידים ייצגה את בית הספר בכבוד וביצעה את השירים הם בזמר הזה מילים קובי לוריא ולחן סשה ארגוב, הכל זהב, מילים חיים חפר ולחן סשה ארגוב.
 
השיר בוצע על ידי להקת התרנגולים בתכניתם השנייה בשנת 1963 שאחד מנושאיה היה צבעים. השיר מבקש להזכיר לכולנו להתבונן בדברים הפשוטים והיפים ולראות שהכל זהב.
1...9 >>