יום בטיחות בדרכים תשע"ט

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, בשיתוף אגף זה"ב, נגישות ואורח חיים בטוח
במשרד החינוך, מציינים מדי שנה את השבוע הלאומי לבטיחות בדרכים. מטרתו של שבוע זה הינה העלאת המודעות לנושא הבטיחות בדרכים כמו גם חיזוק הצורך בלקיחת אחריות אישית, כחלק מהמאבק בתאונות הדרכים.
ב"אפק", בית- ספר ניסויי לקיימות התקיים יום זה"ב ביום שלישי ה-6.11.18.
ביום זה התקיימו פעילויות שונות של מתנדבים מקהילת הורי בית הספר והעיר.
חבלן המשטרה, תמיר רונן, סיפר על הפעילות הבטיחותית של משטרת ישראל, והדגים זאת באמצעות רובוט משטרתי. השוטרים אודיה וייס וזוהר שרעבי, ומר איתי גת, אבא של עדן, הסבירו על חציית כביש בטוחה בעזרת תמרורים ודגם של מעבר חצייה. עמית ביבר, שוחח עם התלמידים אודות רכיבה בטוחה על אופניים. ניר לוי, אבא של נועם ומנור, שוחח על חשיבות העלאת המודעות לנושא הנגישות עבור אנשים בעלי צרכים מיוחדים. שיר נציגת משרד הבריאות שוחחה עם התלמידים על הגיינה, תזונה נכונה ואורח חיים בריא. שי, מתנדב מעמותת "אור ירוק" ערך פעילויות בנושא זהירות בדרכים במהלך כל השבוע בכל הכתות.
תלמידי כיתה ו1 תכננו והפעילו הפסקה פעילה בנושא באמצעות תחנות שונות המדמות התנהגויות בטוחות בדרכים.
ב"אפק" אנו מאמינים בהתנהגות בטוחה בדרכים כחלק מאורח החיים וסבורים כי חינוך לבטיחות בדרכים, עשוי לתרום לשמירה על שלום ילדינו בדרכים.
תודות לכל צוות המורים, להורים המתנדבים, שלימדו וסייעו בארגון, לכל המתנדבים הנפלאים שתרמו מזמנם לטובת נושא חשוב זה, וכן לתלמידים המקסימים ששיתפו פעולה בכל הפעילויות המיוחדות .
מנהלת בית הספר דפנה רודיק, רכזת זה"ב- אביטל יעקובי והצוות החינוכי.
1...9 >>
חזרה למעלה